V Posavju N/A° C Sobota, 20. april 2024
19.11.2019
10:28
Celulozarji v Kranju
V soboto je Kranj gostil plavalno tekmovanje za 2. razvojni pokal – Kranjska čebela, na katerem je odlično plavalo tudi 16 plavalcev krškega Celulozarja.

Sara, Ema in Tin na stopničkah

Celulozarji na Kranjski čebeli

Stopničke so si priplavali Sara Dobnik z drugim mestom na 50m prsno, prav tako druga je bila Ema Menoni na 200m hrbtno ter Tin Babič, ki je bil tretji na 50m prsno. Ema si je še dvakrat priplavala peto mesto v disciplinah 50m prsno in 100m prosto, med deset pa se je uvrstila tudi Maša Vasiljević, ki je bila osma na 50m delfin.