09.12.2019
08:36
V posavskem derbiju 11. kroga 1. B slovenske rokometne lige so krški rokometaši v domači dvorani premagali zdesetkane Radečane. Zgolj 10 gostov je bilo premalo za razpoložene domačine.

18 zadetkov razlike

Zdesetkani Radečani brez moči proti razpoloženim Krčanom

Tekmo so z edinim vodstvom v naslednjih 59 minutah v prvi minuti srečanja odprli Radečani, od tu naprej pa je trpela zgolj gostujoča obramba. V 10. minuti so Krčani vodili s 6:3, v 20. minuti je bilo 11:7, polčas pa se je končal z rezultatom 17:9.

V desetih minutah gostje dosegli le en zadetek

V nadaljevanju srečanja je bil v domačih vratih še razpoloženi Blaževič in v 40. minuti je bilo na semaforju že 23:11. Radečani so v naslednjih desetih minutah dosegli le en zadetek, v 50. minuti je bil tako rezultat 30:12, ob koncu srečanja pa 34:16.

RK Krško : RK Radeče Papir Nova
34:16 (17:9)