V Posavju N/A° C Sobota, 20. april 2024
20.05.2021
10:06
NK Brežice Terme Čatež
Brežiški nogometaši so v 21. krogu 2. slovenske nogometne lige s Triglavom odigrali 1:1 in zabeležili šesti neodločeni rezultat v letošnji sezoni. V zadnjem krogu gostujejo v Biljah.

Brežičani s Triglavom 1:1

BREŽICE Brežičani so v 21. krogu 2. slovenske nogometne lige v sredo gostili ekipo kranjskega Triglava in odigrali 1:1 (1:0). V prvem polčasu je domače v vodstvo v 31. minuti popeljal Žan Luka Kocjančič, v 75. minuti je za goste zadel znanec krškega Gubca Ibrahim Arafat Mensah. Brežičani so sicer srečanje končali z desetimi igralci, po prvem rumenem kartonu v 80. minuti je v 93. minuti drugega dobil Tomaž Zakrajšek

V soboto v Biljah

Krog pred koncem so Brežičani z 39 točkami na 4. mestu drugoligaške lestvice, v zadnjem krogu bodo v soboto gostovali v Biljah pri ekipi Vitanest Bilje. Primorci so z 31 točkami na 6. mestu lestvice.