V Posavju N/A° C Četrtek, 18. april 2024
29.03.2022
08:28
NK Krško
V 22. krogu 2. slovenske nogometne lige so krški nogometaši izgubili na domačem igrišču, Brežičani so v gosteh pri Jadranu Dekani prišli do točke - srečanje se je končalo brez zadetkov.

Poraz Krčanov, remi Brežičanov

Po sobotnih tekmah 22. kroga je do zaključka prvenstva v 2. slovenski nogometni ligi še osem krogov. Krški nogometaši so v soboto na domačem igrišču gostili ekipo ajdovskega Primorja in izgubili z rezultatom 0:3 (0:1). Goste je v 24. minuti v vodstvo popeljal Zavnik, minuto po prihodu iz garderob je na 0:2 povišal Džuzdanović, rezultat srečanja je v 68. minuti postavil Kodermac. Na gostovanju Brežičanov v Dekanih ni bilo zadetkov, srečanje se je končalo z 0:0 in delitvijo točk predzadnje in zadnje ekipe na drugoligaški lestvici.

Kako naprej?

Krčane že v petek čaka gostovanje v Novem mestu pri ekipi Krke, Brežičani bodo v soboto na domačem igrišču gostili ekipo lendavske Nafte.