V Posavju 8° C Četrtek, 25. 2024
22.08.2022
10:02
NK Krško
Krški nogometaši so v 4. krogu 2. slovenske nogometne lige v Kranju prišli do druge letošnje točke, na prvo zmago še čakajo.

NK Triglav Kranj : NK Krško
2:2 (1:1)

Semafor:

• 1:0 - 8. min. - Kopač (NK Triglav Kranj)
  • 1:1 - 38. min. - Hanžek (NK Krško)
  • 2:1 - 61. min. - Hajrić (NK Triglav Kranj), 11m
  • 2:2 - 86. min. - Brekalo (NK Krško)

NK Triglav Kranj:
Čadež, Brkić, Jekovec, Jakupovič, Hajrić (od 77. Čadež), Kopač, Čeh (od 85. Zupan), Vuković, Matko, Bobarić (od 62. Kim), Ivetić.

NK Krško:
Goričar, Musa, Rudonja, Hanžek, Olamba, Antunović (od 93. Prenkpalaj), Kunštić, Brekalo, Lovrić (od 66. Nnoli), Petrak, Lesjak.

Krčani v Kranju do točke

V 4. krogu 2. slovenske nogometne lige so krški nogometaši prišli do druge letošnje točke, ko so v Kranju odigrali neodločeno 2:2. V 8. minuti je domače v vodstvo popeljal Kopač, pol ure pozneje je na 1:1 izenačil Hanžek in postavil rezultat polčasa. V drugem delu so znova povedli domačini, v 61. minuti je z enajstmetrovke zadel Hajrić, štiri minute pred iztekom rednega dela je za krško točko poskrbel Brekalo.

V torek pokal, nato v soboto s Korošci

Krčani bodo v torek na domačem igrišču v predkrogu Pokala MNZ Celje na domačem igrišču gostili ekipo Zreč, naslednjo soboto pa bodo, prav tako na Gubcu, v srečanju 5. kroga 2. slovenske nogometne lige gostili ekipo Fužinar Vzajemci.