Četrtek, 28. marec 2024
11.02.2020
04:47
Celulozarji na DP v Kranju
Od petka do nedelje je pet plavalcev Celulozarja nastopalo na državnem prvenstvu za mlajše
dečke in deklice v Kranju. Nastopali so več kot odlično, saj so si priplavali kar sedem odličij.

Največ odličij je osvojila Ema Menoni

KRANJ Največ odličij, kar pet, je osvojila Ema Menoni. Trikrat je stopila na stopničko za drugo mesto v disciplinah 50, 100 in 200 metrov hrbtno, dvakrat pa je stopila na najnižjo stopničko zmagovalnega odra in sicer v disciplinah 100 metrov delfin in 200 metrov prsno. Med prvih deset se je uvrstila tudi na 100 metrov mešano, kjer je zasedla peto mesto.

Na zmagovalnem odru tudi Sara Dobnik

Na zmagovalni oder se je dvakrat povzpela tudi Sara Dobnik, ki je bila dvakrat tretja v disciplinah 50 in 100 metrov prsno, na 200 metrov prsno pa je zasedla četrto mesto.

Fotogalerija (Foto: Plavalni klub Celulozar Krško):

V skupnem seštevku zasedli 13. mesto

V skupnem seštevku državnega prvenstva so plavalke in plavalci krškega Celulozarja zasedli 13. mesto med 25 klubi. Pohvale za odlične nastope in izboljšane osebne rekorde si zaslužijo tudi Tin Babič, Ožbe Pfajfar in Nejc Kranjc.