Petek, 29. marec 2024
08.08.2022
22:45
Devet plavalcev Plavalnega kluba Celulozar Krško je od četrtka do nedelje sodelovalo na odprtem združenem kadetskem, mladinskem in članskem državnem prvenstvu v Kranju.

Bizjak do treh medalj

KRANJ V Kranju je do treh medalj priplaval Tim Bizjak z drugima mestoma na 50 hrbtno in 200 mešano, na 100 hrbtno je bil tretji. Ves čas prvenstva so odlično nastopali kadeti Luka Ferenčak, Maša Vasiljevič in Matija Osetič ter se z osebnimi rekordi redno uvrščali v popoldanska finala. Maša je najvišje priplavala na 400 prosto s petim mestom, Matija je bil najvišje 7. na 200 mešano, Luka pa je najboljšo uvrstitev dosegel na 800 prosto, ravno tako je bil sedmi.