Celulozar, razvojni pokal Ljubljana
Deset plavalk in plavalcev krškega Celulozarja je minuli vikend sodelovalo na plavalnem mitingu v Ljubljani.

Deset Celulozarjev na sedmi tekmi letošnjega razvojnega pokala

V vseh štartih so popravili osebne rekorde

LJUBLJANA V soboto se je deset plavalcev krškega Celulozarja udeležilo 7. razvojnega pokala na ljubljanski Iliriji. Nastopali so zelo uspešno, saj so osebne rekorde popravljali ob vsakem skoku v vodo.

Najuspešnejša Ema Menoni

Najuspešnejša je bila Ema Menoni, ki si je priplavala dve tretji mesti, v disciplinah 100m delfin ter 200m prsno. Med deseterico so se v svojih kategorijah uvrstili še Florijan Resnik s šestim mestom na 200m delfin, šesti je bil na 1500m prosto Matija Osetič, Luka Ferenčak je na tej razdalji osvojil osmo mesto, Maša Vasiljević deveto mesto v isti disciplini, Nina Tomše pa je bila deseta na 100m prsno. "Pohvale za odplavane rezultate si zaslužijo tudi Tin Babič, Anej Jurčič, Anej Krušič in Ožbe Pfajfar," so še sporočili iz krškega kluba.

Fotogalerija (Foto: Plavalni klub Celuozar Krško):