Četrtek, 28. marec 2024
20.05.2022
13:33
Jaka Čuber Potočnik
Mladi krški nogometaš Jaka Čuber Potočnik se je iz Krškega preselil v Ljubljano, nedavno pa je slovensko prestolnico zamenjal za nemški Köln. Krčan je zadel na finalu regionalnega pokala U19.

Zadel v 13. minuti prvega podaljška

KRŠKO Mladi nogometni up Jaka Čuber Potočnik je nedavno zadel na finalu regionalnega pokala U19, ko so nogometaši njegovega FC Köln gostili ekipo VIktoria Köln. Krčan je v igri vstopil v 85. minuti, po rednem delu ni bilo zmagovalcev, sledili so podaljški in tam je Čuber Potočnik pokazal, kako in kaj.

103. minuta - 1:0 - Čuber Potočnik

V 103. minuti srečanja je zadel za vodstvo z 1:0, domači so bili uspešni še v 120. minuti, ko je zadel Cisse. Kozlički so se tako kot regionalni pokalni prvaki uvrstili v nemški nogometni pokal za selekcije U19.