Torek, 19. marec 2024
24.03.2022
10:47
MRK Krka : RK Dobova
Rokometaši Dobove so se z zmago v Novem mestu uvrstili na zaključni turnir Pokala Slovenije. V posavsko-dolenjskem derbiju so zmagali z rezultatom 19:22 (10:13).

Dobovčani na zaključnem turnirju

NOVO MESTO Dobovski rokometaši so v Novem mestu slavili s tremi zadetki razlike, srečanje se je končalo z rezultatom 19:22 (10:13). Sevničani so hitro prevzeli pobudo, prednost zadržali do konca polčasa in ga dobili s tremi zadetki prednosti. V drugem delu so se domačini približali Dobovčanom tako blizu, da v 55. minuti izenačili na 19:19. A ne za dolgo, Rantah je obrnil potek srečanja, kar so Dobovčani izkoristili in pobegnili domačinom, srečanje pa nato dobili z rezultatom 19:22.

Šukić in Rantah najboljša strelca

Pri domačih je bil s štirimi zadetki najuspešnejši Knavs, pri Dobovčanih je sedem zadetkov dosegel Šukić, s šestimi se je v statistiko vpisal Rantah.

19:22 (10:13)