21.02.2022
13:28
MRD Dobova
Dobovski rokometaši so v gostovali pri drugouvrščeni ekipi 1. slovenske rokometne lige, v Trebnjem pri Trimu. Dobovčani so se dobro držali, srečanje se je končalo z rezultatom 27:25 (14:12).

RK Trimo Trebnje : RK Dobova
27:25 (14:12)

Dva zadetka zaostanka - ob polčasu in ob koncu tekme

Srečanje v Trebnjem so bolje začeli domačini, v 10. minuti so vodili s 5:3, v 20. minuti je bilo na semaforju 10:7, v zadnjih minutah prvega dela pa so jih Dobovčani lovili ter se v 28. minuti približali na 13:12, Udovič je postavil rezultat polčasa 14:12.

V drugem delu boljša igra

V drugem delu so dobovski rokometaši prikazali boljšo igro, v 41. minuti je Rantah zadel za prvo izenačenje na tekmi 17:17, Dragan pa je štiri minute pozneje Dobovčane popeljal v prvo vodstvo. Še v 54. minuti je Dragan izenačil na 23:23, zadnje minute pa so pripadle gostom. Vseskozi so bili v prednosti enega zadetka, Radojković pa je v zadnji minuti postavil končnih 27:25.

Kako naprej?

Dobovčani s petimi zmagami, neodločenim rezultatom in devetimi porazi z 11 točkami na lestvici zasedajo 10. mesto, v naslednjem krogu bodo v soboto doma gostili državne prvake iz Velenja.