05.04.2022
15:26
OK Kostanjevica na Krki
Kostanjeviški odbojkarji so v soboto odigrali prvo tekmo kvalifikacij za nastop v 1. B državni odbojkarski ligi v naslednji sezoni, v sezoni 2022 / 2023.

Kvalifikacije za 1. B ligo

KOSTANJEVICA NA KRKI Kostanjeviški odbojkarji so v prvi tekmi dodatnih kvalifikacij za uvrstitev v 1. B državno odbojkarsko ligo v soboto gostovali pri zadnjeuvrščeni ekipi letošnje 1. B lige, pri ekipi Hoče. Domačini so prvi niz dobili z rezultatom 25:16, drugega s 25:19, tretjega so nato dobili Kostanjevičani z rezultatom 26:24, z dvema točkama razlike pa se je končal tudi četrti niz, ta je pripadel domačinom s 25:23.

V soboto še ena priložnost

Kostanjevičani bodo imeli v soboto še en popravni izpit in še eno priložnost, da si zagotovijo vstopnice za tekmovanje višje ravni. Tekam bo v kostanjeviški športni dvorani ob 19. uri.