V Posavju 7.2° C Sreda, 24. 2024
28.11.2021
20:19
RK Krško, člani
Krški rokometaši so v 10. krogu 1. B slovenske rokometne lige zabeležili še osmo zmago in tako nadaljujejo niz neporaženosti z začetka prvenstva. Srečanje v Radovljici se je končalo s 27:36 (15:19).

RK Frankstahl Radovljica : RK Krško
27:36 (15:19)

RK Frankstahl Radovljica:
Teržan 9 obramb, Kovač 1 obramba, Mur, Ferjan, Grašič, Miščevič, Kofol, Škrjanc, J. Debelak 11(1), Fajon 4(2), Ž. Debelak 3, Polančec 3, Poljšak 3, Maček 1, Valjavec 1, Mekuč 1.

RK Krško:
Pajič, Kozole 2 obrambi, Žitnik 7 obramb, Sintič 9, Švalj 7, Romih 6, Šibanc 4, Glaser 4, Škafar 4, Resnik 1(1), Baznik 1, Jazbec.

RK Frankstahl Radovljica 5(3), RK Krško 3(1)

RK Frankstahl Radovljica 4 minute, RK Krško 8 minut.

Osma letošnja zmaga

Krčani v 1. B slovenski rokometni ligi nadaljujejo z odličnimi igrami, v soboto so tako v zimski Radovljici premagali domače rokometaše s 27:36 (15:19). Po prvem polčasu so si Krčani priigrali štiri zadetke prednosti, ko so prvi del dobili z rezultatom 19:15. V drugem delu so uspeli obdržati priigrano razliko in potrdili dve novi točki. Pri Krčanih je Sintič dosegel 9 zadetkov, Švalj dva manj, sedem obramb pa je zbral Žitnik.

Kako naprej?

Krčane zdaj v sredo čaka zaostala tekma 7. kroga lige, v Izoli derbi z rokometaši RD Butan Plin Izola. V 11. krogu lige bodo nato v soboto v domači dvorani gostili trboveljski Rudar, medtem ko bodo Sevničani v tem krogu prosti.