07.03.2022
13:51
POK Krško
Odbojkarice krškega POK-a so v soboto gostovale na Obali in premagale drugouvrščeno ekipo na lestvici 3. državne odbojkarske lige zahod, ekipo Pirana. Srečanje se je končalo po petih nizih.

Veselje v Piranu

PIRAN Krške odbojkarice so do zmage v Piranu prišle po petih nizih. Prvega so s 25:21 dobile domačinke, drugega s 23:25 Krčanke, z enakim izidom (a v prid domačinkam) se je končal tretji niz, četrtega pa so s 25:18 dobile Krčanke. O zmagi je tako odločal peti niz, ki so ga s prepričljivih 15:8 dobile odbojkarice POK-a.

Še naprej brez poraza

Krčanke v 3. državni odbojkarski ligi zahod tako nadaljujejo z odličnimi igrami, zadnjič so izgubile v 8. krogu lige v sredini decembra, v četrtek in soboto pa ju čakata dve novi priložnosti za nove točke. V četrtek bodo v zaostalem srečanju 11. kroga gostile ekipo Galeb Group Robotina, dva dni pozneje pa ekipo Bleda.