Četrtek, 28. marec 2024
10.02.2022
13:48
KK Krško
Krški košarkarji so v sredo v zaostali tekmi 14. kroga 3. slovenske košarkarske lige (SKL) izgubili na Ježici, Podbočjani bodo v petek v Radovljici odigrali tekmo 10. kroga 4. SKL.

Krčani izgubili na Ježici

V zaostali tekmi 14. kroga 3. slovenske košarkarske lige so krški košarkarji v sredo na Ježici izgubili z 91:70. Krčani so bili v prvi četrtini enakovreden nasprotnik, končala se je z rezultatom 21:21, drugo so z 28:17 dobili domačini, polčas pa tako z rezultatom 49:38. Tudi tretja in četrta četrtina sta pripadli domačinom, tretjo so dobili s 20:15, četrto pa z 22:17. Ob zadnjem zvoku sirene je tako na semaforju pisalo 91:70 (49:38). Pri domači ekipi je bil z 21 točkami najboljši strelec Jan Zemljič, pri Krčanih z 18 točkami Tilen Dolinar

Podbočjani v petek v Radovljici

Košarkaši KK Podbočje so prejšnji petek v domači dvorani gostili ekipo Šentvid - Ljubljana in izgubili z rezultato 42:51, po nepopolnih 12. krogih na lestvici 4. SKL - Zahod s 15 točkami zasedajo 7. mesto in imajo točko več naslednjih nasprotnikov, v petek bodo v Radovljici odigrali zaostalo srečanje 10. kroga 4. slovenske košarkarske lige.