01.04.2019
09:00
V soboto, 30. marca 2019, je v Zadru potekalo Odprto prvenstvo v plavanju za invalide.

Tekmovali so športniki invalidi iz Hrvaške Bosne in Slovenije.Tekmovali so športniki invalidi iz Hrvaške Bosne in Slovenije, med njimi je bilo zelo uspešnih tudi 5 članov Športnega društva Plavalček.

Najbolje se je izkazal Maj Režman, ki je na 100m prsno osvojil 1. mesto v kategoriji S14, 2. mesto na 50m delfin v kategoriji S14 in absolutno 2. mesto ter 1. mesto v svoji kategoriji na 50m prsno. Miha Pavlič je osvojil 3. mesto na 50m prsno v kategoriji S14, Rok Slapšak pa 3. mesto na 50m delfin v isti kategoriji.

Ivan Lesnika je osvojil 1. mesto na 50m prsno v kategoriji SB8. Andrej Bibič pa je v kategoriji S14, na 50m prsno osvojil 7. mesto.