V Posavju N/A° C Četrtek, 18. april 2024
08.11.2021
14:24
KK Podbočje, 4. SKL zahod
Posavski košarkarji so minuli vikend zabeležili dva poraza. Krčani so izgubili v Grosupljem, v Podbočju so bili boljši gostje iz Radovljice.

Osem točk razlike - v Grosupljem in Podbočju

KK Grosuplje : KK Krško 82:74

V Grosupljem se je srečanje 7. kroga 3. slovenske košarkarske lige končalo z zmago domačinov in rezultatom 82:74. Prva četrtina se je končala z rezultatom 19:15, bolj izenačena je bila druga, domači so jo dobili z 21:20, rezultat polčasa je bil tako 40:35. V tretji četrtini so krški košarkarji bolje zaigrali in ta del srečanja dobili s 15:22, zadnja četrtina pa je s 27:17 pripadla domačinov, končni rezultat srečanja 82:74.

KK Podbočje : KK Radovljica 56:64

Z osmimi točkami razlike se je končala tudi tekma 3. kroga 4. slovenske košarkarske lige v Podbočju. Domačini so prvi polčas dobili s točko prednosti in rezultatom 30:29 (17:10, 13:19), izenačena tekma pa se je prelomila v zadnji četrtini, s 15:9 so jo dobili Gorenjci in ob koncu je na semaforju pisalo 56:64. Pri domačinih je bil z 20 točkami najboljši strelec Lovro Jurečič, pri gostih z 18 točkami Matej Stojnšek.