Četrtek, 28. marec 2024
12.09.2019
08:22
V sredo so odigrali tri srečanja četrtfinala Pokala Slovenije. Celjani so visoko zmagali v Tolminu, Radomljani so doma s 3:2 premagali Goričane, Krčani so izgubili v Lendavi.

Nafta : Krško
2:0 (1:0)

Semafor:

• 1:0 - 10. min - Oštrek (Nafta)
  • 2:0 - 89. min - Oštrek (Nafta)

Nafta:
Raduha, R. Pirtovšek, Oštrek, Malešević, Žalik (od 56. Bizjak), Binko, Paku, Szökrönyös (od 61. Novinić), Rebernik (od 76. Toth), T. Pirtovšek, Leuštek.

Krško:
Zalokar, Eckert (od 85. Karamarković), Sokler (od 68. Kendeš), Čirjak, Mlinar (od 61. Regvar), Florjanc, Srpak, Marcijuš, Zakrajšek, Dadić, Žabec.

Krčani poraženi v Lendavi

Domače je v 10. minuti v vodstvo popeljal Oštrek in postavil rezultat prvega polčasa, dobrih 400 gledalcev pa je drugi zadetek videlo v 89. minuti, ko je bil prav tako uspešen že omenjeni Oštrek in domači so se veselili napredovanja v četrtfinale Pokala Slovenije.