25.02.2022
21:18
Luka Cigler, RK Sevnica
Sevniški rokometaši so v drugi tekmi 17. kroga 1. B slovenske rokometne lige v domači dvornai prepričljivo ugnali rokometaši RD Moškanjci - Gorišnica.

RK Sevnica : RD Moškanjci - Gorišnica
32 : 22 (17:12)

RK Sevnica:
Nunčič 16 obramb 1 zadetek, Kroflič, Daks, Pinterič 2, Mrgole 2(1), Vidmar 4, Cilger 7, Kuhar 2, Štarkl, Kolman 1, Fatić 1, Kozole 7(1), Knez 2.

RD Moškanjci - Gorišnica:
Ranfl 7 obramb, Bratuša 2 obrambi, Brodnjak, Tement 3, Šandor 3(1), Bedrač 2, Ozmec 3, Zupanič 3, Sok 1, Hrupič 2, Lorenčič 1, Krasnič 4, Leben.

RK Sevnica 4(2), RD Moškanjci - Gorišnica 5(1)

RK Sevnica 6 minut, RD Moškanjci - Gorišnica 14 minut

Prepričljiva zmaga Sevničanov

Sevničani so v drugem srečanju 17. kroga 1. B slovenske rokometne lige v domači dvorani z visokih 32:22 (17:12) premagali ekipo RD Moškanjci - Gorišnica. Prvi zadetek na srečanju so sicer dosegli gostje, v 10. minuti je bilo izenačenih 4:4, deset minut pozneje so za zadetek več ob 8:7 vodili domačini, ki so v nadaljevanju prvega dela stopili na plin in polčas končali s petimi zadetki prednosti.

Cigler in Kozole najboljša strelca

V drugem delu plavi niso zapravili vodstva. Še več, v 40. minuti so vodili s sedmimi zadetki prednosti - bilo je 22:15. Deset minut pred koncem je prednost narastla na 26:17, ob koncu pa je bilo 32:22. Pri domačih sta bila s sedmimi zadetki najboljša strelca Cigler in Kozole.