V Posavju 6.6° C Torek, 23. 2024
11.10.2021
09:42
V soboto je v badminton centru Celje potekalo osmo državno veteransko prvenstvo v badmintonu.

Državno veteransko prvenstvo v badmintonu

BREŽICE Kljub dejstvom, da sta korona in vsi ti ukrepi kar zadosti vrezala v dvoranske športe, se je prvenstva udeležilo 60 igralcev starejših nad 35 let iz 12 slovenskih klubov, med ostalimi tudi člani Badminton kluba Pišece in Badminton kluba Brežice. V kategoriji nad 50 let je drugo mesto osvojil Aljoša Rovan iz Badminton kluba Brežice v igri posameznikov, medtem ko je Tadej Škof osvojil tretje mesto v kategoriji nad 35 let tudi v igri posameznikov. Ostali posavski igralci so obstali že v skupinah, oziroma so se uvrstili med petim in osmim mestom.

Naslednji vikend bo v športni dvorani Gimnazije Brežice potekal drugi turnir Badminton zveze Slovenije, na katerem bodo nastopili najboljši slovenski badmintonisti ter tudi nekaj članov iz Pišec in Brežic.

Fotogalerija (Foto: Badminton klub Pišece):