V Posavju 7.6° C Sreda, 24. 2024
19.04.2022
09:03
KBV Sevnica, državno prvenstvo
Ta vikend so se v Trebnjem za naslove državnih prvakov pomerili tekmovalci in tekmovalke v disciplinah Light contact in Kick light. Prvenstva so se udeležili tudi sevniški kickboksarji

Sedem medalj na državnem prvenstvu

Tako po številčnosti še bolj pa po prikazani kvaliteti borb so izstopali predvsem slovenski reprezentanti, ki so osvojili največ naslovov državnih prvakov. Naslova državnega prvaka so se letos razveselili tudi v sevniškem taboru, osvojili so še tri srebrne in tri bronaste medalje.

Marko Ristić državni prvak

Državni prvak je med člani do 89 kilogramov postal Marko Ristić, na 2. mesto sta se uvrstila Jan Polak in Nik Pavič, tretje med je osvojil Urh Oset v konkurenci do 69 kilogramov. Med mladinci je Aleksej Malevanov zasedel 3. mesto, med starejšimi kadeti pa Jan Klemenčič drugo in Matic Grilc tretje mesto.