Četrtek, 28. marec 2024
14.01.2022
18:29
Benjamin Šeško
Radečan Benjamin Šeško je odlično začel koledarsko leto 2022. Po težavah s poškodbo ob koncu lanskega leta je zablestel na prvi prijateljski tekmi rdečih bikov iz Salzburga v novi sezoni.

V devetih minutah zadel štirikrat

Rdeči biki iz Salzburga so v prvi pripravljalni tekmi pred nadaljevanjem avstrijskega prvenstva v petek premagali drugoligaša Amstetten. Gostitelji so slavili z visokih 6:0, k visoki zmagi pa je štiri svoje zadetke prispeval 18-letni Radečan z bikom na prsih.

Prišel, zadel, zmagal

Benjamin Šeško je v igro prišel ob začetku drugega polčasa v 45. minuti. Štiri minute pozneje se je prvič vpisal med strelce, minuto pozneje drugič, v 54. minuti tretjič in v 58. minuti še četrtič. V devetih minutah je dosegel štiri zadetke in tako znova zadel za Salzburg po 22. septembru lani, ko je sodeloval pri prav tako visoki zmagi (8:0) proti Kalsdorfu.