V Posavju N/A° C Sobota, 20. april 2024
02.03.2020
11:40
V Podčetrtku so ta vikend pripravili finalni turnir pokalnega tekmovanja, na katerem so nastopili tudi člani KMN Sevnica. Sevničani so v polfinalu izgubili proti kasnejšim zmagovalcem.

Sevničani so se dobro upirali lanskim zmagovalcem

PODČETRTEK Sevniški malonogometaši so se v polfinalni tekmi zaključnega turnirja malonogometnega pokala Slovenije dobro upirali Dobovcu, lanskim zmagovalcem. V prvem polčasu ni bilo zadetkov, v 25. minuti je nato Dobovev povedel z zadetkom Turka, v 38. minuti pa je zmagovalca odločil Puškar.

"Moji fantje so taktično izvrstno odigrali in se držali dogovora"

Trener Sevničanov Mitja Jontez je bil ob čestitki zmagovalcem zadovoljem s prikazanim. "Pohvalim lahko moje fante, ki so taktično izvrstno odigrali in se povsem držali tega, kar smo se dogovorili. Nekaj stvari nam ni šlo na roke, upam pa, da se iz tega kaj naučimo za novo sezono," je dodal Jontez.

Dobovec v finalu boljši od Kobarida

Ekipa Dobovca je nato v finalu s 4:0 (1:0) premagala ekipo KMN Oplast Kobarid, ki je bila v polfinalu s 4:1 (2:0) boljša od ekipe Silika.