V Posavju 4.3° C Sreda, 24. 2024
30.05.2022
08:40
RK Sevnica, 1. B liga
Sevniški rokometaši so s porazom proti Krki v petek končali letošnjo sezono v 1. B slovenski rokometni ligi. Novomeščani so bili boljši z rezultatom 19:32 (13:16).

RK Sevnica : MRK Krka
19:32 (13:16)

RK Sevnica:
Kroflič, Fatić, Pinterič 10(1), Kovačič, Vidmar 1, Mastnak, Nunčič, Daks, Kuhar 1, Štarkl, Kolman, Kozole 5(1), Knez 2.

MRK Krka:
Rauh, Bradeško, Majstorović 1, Grojzdek, Ernestl 5(5), Knavs, Škrinjar 2, Klemenčič 4, Rašo 7, Lončar 7, Brajer, Kukman 2, Windischer 1, Avsec 3, Matko.

RK Sevnica 3(2), MRK Krka 6(5)

RK Sevnica 6 minut, MRK Krka 2 minuti.

Poraz za zaključek sezone

SEVNICA Domači rokometaši so odlično začeli zadnje srečanje letošnje sezone v 1. B slovenski rokometni ligi, hitro povedli s tremi zadetki prednosti - v 7. minuti je bil rezultat na semaforju 4:1, vodstvo pa so zadržali do 20. minute in prvega izenačenja na srečanju ob rezultatu 8:8. Gostje so prvič povedli v 25. minuti, za 11:12 je zadel Rašo, polčas pa se je končal z vodstvom gostov in tremi zadetki razlike (13:16).

Sevničani ostajajo v 1. B ligi, Novomeščani s Krčani v "prvi"

V drugem delu so domači dosegli še šest zadetkov, Novomeščani še enkrat toliko kot v prvem polčasu, srečanje pa se je končalo z rezultatom 19:32 (13:16). Novomeščani in Krčani bodo v naslednji sezoni igrali v prvoligaški druščini, Sevničani ostajajo v 1. B ligi.