V Posavju 7.6° C Sreda, 24. 2024
17.02.2021
07:50
V predzadnjem, 11. krogu, 1. slovenske ženske futsa lige so članice Kluba malega nogometa Sevnica v domači dvorani prišle do točke, srečanje z ekipo ŠD Košana se je končalo z rezultatom 1:1 (1:0).

Do točke proti ŠD Košana

SEVNICA Sevničanke so v predzadnjem srečanju 1. slovenske ženske futsal lige proti ekipi ŠD Košana povedle v 14. minuti, ko je zadela Anja Žniderič, s tem rezultatom pa se je prvi polčas tudi končal. V drugem je prav tako padel samo en zadetek, v 29. minuti je Primorke do izenačenja pripeljala Ana Bucik.

V zadnjem krogu v Celje

V zadnjem krogu Sevničanke v soboto odhajajo na gostovanja k ekipi ŽNK Celje, ŠD Košana bo v domači dvorani gostila ekipo KMN Slovenske gorice.