Četrtek, 28. marec 2024
12.01.2022
09:44
KMN Sevnica, futsal
Sevniški malonogometaši so v novo koledarsko leto vstopili z zmago. V petek so v zaostali tekmi 13. kroga 2. slovenske futsal lige gostovali v Sodražici.

V novo leto z zmago

SODRAŽICA Sevniški malonogometaši so v zaostalem srečanju 13. kroga 2. slovenske futsal lige zabeležili še deveto letošnjo zmago in se krog pred koncem prvega dela prvenstva še utrdili na 1. mesto ligaške lestvice, ko imajo 8 točk (27) prednosti pred ekipo Futsal Olimpije (19).

ŠD Extrem:
Vetrih, Čop, Žagar, Belak Vivod, Pehlić, Duračak, Kljun, Gregorič, Sulejmani, Knavs, Ambrožič, Žlindra.

KMN Sevnica:
Prah, Pajić, Lužar, Kuhar, Podlesnik, Motore, Žičkar, Drobne, Homšek, Pavkovič, Pešec.

Za Sevničane dvakrat kapetan Drobne in dvakrat Žičkar

Sevničane je v vodstvo popeljal Žičkar, Čop je izenačil na 1:1, v prvem polčasu pa je za goste še dvakrat zadel Drobne in Sevničani so odšli na polčas z dvema zadetkoma prednosti. V nadaljevanju je Žičkar dodal zadetek za 1:4, Žlindra pa je dvakrat znižal rezultat na končnih 3:4. V soboto ob 15. uri bodo sevniški malonogometaši v Leskovcu pri Krškem (v sevniški dvorani namreč menjavajo parket) gostili ekipo KMN Miklavž TBS Team 24.