Četrtek, 28. marec 2024
17.01.2022
13:43
Veteranke krškega plavanja
Veteranke krškega plavanja in članice Plavalnega kluba Celulozar Krško Nika Bajc, Marjana Nunčič in Polona Špan so v soboto nastopile v Velenju na 1. pokalni veteranski plavalni preizkušnji.

Štiri veteranke krškega plavanja na pokalni tekmi v Velenju

VELENJE Veteranke so domov prinesle po dve drugi in tretji mesti v absolutni ženski kategoriji ter štiri prva in eno tretje mesto v starostnih kategorijah.

V marcu državno prvenstvo

Nika Bajc je v absolutni ženski konkurenci z rezultatom 647 točk pristala na 4. mestu razpredelnice dosežkov po masters točkah in je trenutno tudi na 3. mestu v pokalnem točkovanju. Marjana Nunčič je v svoji kategoriji zmagala na 50 m prosto, Polonca Špan je v svoji kategoriji zmagala (in bila tretja absolutno) na 100m hrbtno, na 50m prosto pa je v svoji kategoriji osvojila 3. mesto. V marcu veteranke in veterane že čaka zimsko državno prvenstvu v 25-metrskem bazenu za leto 2022.