V Posavju N/A° C Petek, 19. april 2024
22.06.2021
07:21
Brežice, Lara Zorko, streljanje
V nedeljo, 13. junija se je s trimesečnim zamikom zaradi ukrepov, povezanih z epidemijo, končalo letošnje ligaško tekmovanje za Pokal Slovenije.

Brežičani drugi, Novomeščani tretji

BREŽICE V skupni uvrstitvi v disciplini zračna pištola, kjer se seštevajo ekipne točke članskih, mladinskih in kadetskih lig, so 2. mesto osvojili tekmovalci Brežic, za katere so nastopili David Rožman, Matej Krajnčič, Anže Gmajnič, Sara Ščuri, Lara Zorko, David Bratanič, Žan Kos in Nejša Dobrovnik, nepričakovano 3. mesto pa je prvič doslej pripadlo tekmovalcem novomeških Gorjancev v postavi Srečko Hudoklin, Klara Smolič, Mirko Bele, Denis Barbo, Mitja Dolšina, Luka Kulovec in David Lotrič.

V posameznih kategorijah sta zmagali Brežičanki Sara Ščuri (mladinke) in Lara Zorko (kadetinje), 2. mesti sta pripadli mladinski ekipi Maroka Sevnice ter kadetom Gorjancev, 3. mesto pa so osvojili člani Maroka Sevnice.