X
SOB
13°
NED
13°
PON
14°
Vnesi kodo za adwords...
Ali imamo problem z izobraževanjem o jedrski energiji? Gosta tokratnega podcasta Jedrskasi sta bila dr. Leon Cizelj in Garsia Kosinac.
Vnesi kodo za adwords...

Ali imamo problem z izobraževanjem o jedrski energiji?

Na nas so se že obrnili učitelji, ki so iskali gradivo za poučevanje o jedrski energiji. Naleteli smo na serijo spornih vprašanj in odgovorov z mature in nacionalnega preverjanja znanja med leti 2004 in 2022. Brali smo seminarsko nalogo, ki je pokazala, da so se učenci pri pouku učili neresnice. Našli smo srednješolsko prezentacijo z napačnimi podatki glede jedrske energije. Zaznavamo, da so težave na področju izobraževanja o jedrski energiji in energetiki še razsežnejše.

Težave na področju izobraževanja o jedrski energiji

Z nami sta se pogovarjala vodja Odseka za reaktorsko tehniko na Institutu Jožef Stefan in profesor na Fakulteti za matematiko in fiziko Univerze v Ljubljani dr. Leon Cizelj ter profesor fizike in tehnike, ki dela kot strokovni sodelavec v Svetu energije, Garsia Kosinac,

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Sobota
Dež
12.5°C / 2.8°C
Veter: 16.2 km/h
Nedelja
Oblačno
13.2°C / 5.5°C
Veter: 17.4 km/h
Ponedeljek
Padavine
13.8°C / 3.7°C
Veter: 12.9 km/h
Torek
Megla
15.5°C / 2.3°C
Veter: 15.5 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!