X
NED
20° 33°
PON
20° 34°
TOR
20° 31°
NEKtemperatura 30,9 °Cvlažnost 44,3 %veter 1,59 m/stlak 1.005 mbarstopnja doze 88,7 nSv/h
SAVA99,1 m³/s pretoktemperatura 21,1 °CKRŠKOtemperatura 32,3 °Cvlažnost 44,4 %veter 2,13 m/sstopnja doze 69,0 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Poslovodstvu družbe Telemach Slovenija se z začetkom aprila pridružujeta Maxi Cerar in Jan Kocjančič, ki sta že dalj časa del Telemachove ekipe, sedaj pa zavzemata nov položaj znotraj podjetja.
Vnesi kodo za adwords...

Telemach Slovenija z novima članoma poslovodstva

Okrepljen vodstveni del bo tako odslej sestavljalo šestčlansko poslovodstvo. Spremembe v sestavi poslovodstva slovenskega telekomunikacijskega operaterja so med drugim rezultat povečanja pristojnosti in napredovanj nekdanjih članov poslovodstva Ditke Maučec in Tomaža Kampuša v vodstveno strukturo Skupine United Group, lastnika družbe Telemach.

V novo sestavo Telemachovega poslovodstva sta napredovala Maxi Cerar, ki bo kot članica poslovodstva odgovorna za področje prodaje in uporabniške izkušnje, Jan Kocjančič pa bo v poslovodstvu odgovoren za področje tehnične operative. Nova člana vodstvene sestave sta na omenjenih področjih v Telemachu delovala že v preteklih letih, kar pomeni, da se poslovodstvu pridružujeta strokovnjaka, ki bosta podjetju pomagala pri nadaljnji rasti.

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
megadom-nova-od-2-6
Nedelja
Oblačno
33.3°C / 19.7°C
Veter: 11.8 km/h
Ponedeljek
Oblačno
33.9°C / 20.4°C
Veter: 27 km/h
Torek
Padavine
30.5°C / 19.5°C
Veter: 7.4 km/h
Sreda
Megla
30.9°C / 19.2°C
Veter: 8 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!