X
NED
13°
PON
15°
TOR
17°
Vnesi kodo za adwords...
Brežiški policisti so v torek obravnavali tri dogodke. 31-letnici so zasegli avtomobil, obravnavali so še vlom v trgovino in tatvino poljščin.
Vnesi kodo za adwords...

31-letnici zasegli avtomobil

Brežiški policisti so v torek nekaj po 11. uri med kontrolo prometa v Veliki Dolini ustavili voznika osebnega avtomobila znamke Peugeot. Ugotovili so, da 31-letna voznica nima veljavnega vozniškega dovoljenja. Avtomobil so ji zasegli in o kršitvi z obdolžilnim predlogom seznanili sodišče.

Tatovi na polju

V Gorenjih Skopicah na območju Policijske postaje Brežice je med ponedeljkom in torkom nekdo odtujil poljščine. Lastnik ocenjuje, da je oškodovan za 450 evrov.

Vlom še raziskujejo

V noči na sredo je v Brežicah nekdo vlomil v prostore prodajalne. Policisti in kriminalisti okoliščine še preiskujejo, dodajajo na Policijski upravi Novo mesto.

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Nedelja
Padavine
13°C / 5.1°C
Veter: 18.4 km/h
Ponedeljek
Padavine
15.3°C / 6.2°C
Veter: 13 km/h
Torek
Oblačno
17°C / 5.1°C
Veter: 8.5 km/h
Sreda
Oblačno
18.4°C / 3.3°C
Veter: 20.7 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!