X
SOB
13°
NED
14°
PON
14°
Vnesi kodo za adwords...
V poletnih mesecih imajo gasilci med drugim opravka tudi z nadležnimi insekti. Danes so posredovali v naselju Brezovo v sevniški občini, kjer so odstranili osja gnezda s stanovanjskega objekta.
Vnesi kodo za adwords...

Odstranili osja gnezda

Z Regijskega centra za obveščanje Brežice so sporočili, da so danes ob 12.13 gasilci PGD Sevnica v naselju Brezovo v sevniški občini s tehničnim posegom odstranili osja gnezda s stanovanjskega objekta.

Obvestila in ostale aktivnosti

V Regijskem centru za obveščanje Brežice so v preteklih 12 urah sicer posredovali dva poziva za nujno medicinsko pomoč, še dodajajo v sporočilu.

(ReCO Brežice, eP)

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Sobota
Dež
12.5°C / 2.8°C
Veter: 16.2 km/h
Nedelja
Padavine
13.5°C / 5.6°C
Veter: 19.2 km/h
Ponedeljek
Padavine
13.9°C / 4°C
Veter: 11.9 km/h
Torek
Megla
16.1°C / 1.9°C
Veter: 12.4 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!