X
PON
15°
TOR
17°
SRE
19°
Vnesi kodo za adwords...
fontana
Policisti Policijske uprave Novo mesto so posredovali v 76 nujnih primerih in na številko 113 prejeli 199 klicev.
Vnesi kodo za adwords...
fontana

Iz delovnega stroja odtujii 200 litrov goriva

Na delovišču v Radni vasi je med 30. 4. in 6. 5. nekdo vlomil v rezervoar delovnega stroja in iztočil in odtujil okoli 200 litrov goriva.

Po avtocesti vozil 200 km/h

Na območju Čateža ob Savi so policisti nekaj pred polnočjo ustavili voznika osebnega avtomobila znamke Porsche švicarskih registrskih oznak, ki je vozil s hitrostjo 200 km/h in prekoračil dovoljeno hitrost na avtocesti za 70 km/h. 28-letnemu državljanu Švice so zaradi kršitve cestno prometnih predpisov izrekli globo.

V Posavju prijeli 56 tujcev

Policisti so na območju policijske postaje Brežice (Rigonce, Obrežje, Loče, Rakovec, Brezje pri Veliki Dolini) izsledili in prijeli 23 državljanov Sirije, osem državljanov Somalije, sedem državljanov Turčije, šest državljanov Indije, šest državljanov Burundija, tri državljane Afganistana, dva državljana Pakistana in državljana Senegala.

"Policijski postopki s tujci, ki so nedovoljeno vstopili v Slovenijo, še niso zaključeni," še dodajajo na policiji.

Vnesi kodo za adwords...
fontana
Ponedeljek
Padavine
14.7°C / 5.6°C
Veter: 18.6 km/h
Torek
Oblačno
16.8°C / 4.9°C
Veter: 11.8 km/h
Sreda
Oblačno
18.5°C / 4.7°C
Veter: 20.3 km/h
Četrtek
Sneg
8.6°C / 3°C
Veter: 39.8 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!