X
Ni podatkov za vreme
NEKtemperatura 12,2 °Cvlažnost 100,0 %veter 0,61 m/stlak 993 mbarstopnja doze 92,2 nSv/h
SAVA68,6 m³/s pretoktemperatura 16,0 °CKRŠKOtemperatura 13,0 °Cvlažnost 91,4 %veter 1,08 m/sstopnja doze 74,1 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Policisti so v torek zasegli dva tovornjaka in kombi, ob tem pa je tovornjakar v Kapelah še pošteno napihal.
Vnesi kodo za adwords...

Policisti zasegli dva tovornjaka in kombi

Tovornjakar brez vozniške pošteno napihal

Policisti Policijske postaje Brežice so okoli 22. ure v Kapelah zaradi nezanesljive vožnje ustavili voznika tovornega vozila. Med postopkom so ugotovili, da 47-letni voznik nima veljavnega vozniškega dovoljenja, v litru izdihanega zraka pa je imel 1,04 miligrama alkohola. Policisti so mu preprečili nadaljnjo vožnjo, tovorno vozilo zasegli in zaradi kršitev na sodišče naslovili obdolžilni predlog.

21-letniku so zasegli kombi

Med kontrolo prometa na območju Koprivnice so krški policisti nekaj pred 13. uro ustavili voznika kombija in ugotovili, da 21-letni voznik nima veljavnega vozniškega dovoljenja, zato so mu kombi zasegli in o kršitvi z obdolžilnim predlogom seznanili sodišče.

33-letnem Hrvatu na Starinah zasegli tovornjak

Policisti so okoli 13.30 na avtocestnem postajališču Starine kontrolirali voznika tovornega vozila hrvaških registrskih znak. Policisti so 33-letnemu državljanu Hrvaške, ki nima veljavnega vozniškega dovoljenja, tovorno vozilo zasegli in ga privedli v postopek pred pristojno sodišče.

Vnesi kodo za adwords...

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!