X
NED
13°
PON
15°
TOR
16°
Vnesi kodo za adwords...
V petek so policisti v Krškem prijeli Rusa, ki je predtem na Zalokah želel unovčiti ponarejen bankovec za 500 evrov.
Vnesi kodo za adwords...

Rus na Zalokah poskušal unovčiti petstotaka

V petek nekaj po 12. uri so bili na Operativno-komunikacijskem centru (OKC) Policijske uprave Novo mesto obveščeni, da naj bi na avtocestnem postajališču Smednik neznanec poskušal vnovčiti ponarejen bankovec za 500 evrov. Z OKC-ja so o dejanju in osumljencu, ki se je s kraja odpeljal z osebnim avtomobilom, obvestili policiste na širšem območju.

Izsledili so ga v Krškem

Policisti so okoli 13. ure v Krškem osumljenca izsledili, prijeli in mu zasegli ponarejen bankovec. Pa so 63-letnega državljana Rusije pridržali, s kazensko ovadbo zaradi kaznivega ponarejanja denarja ga bodo privedli k preiskovalnemu sodniku.

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Nedelja
Padavine
13°C / 5.1°C
Veter: 18.4 km/h
Ponedeljek
Padavine
14.6°C / 4.9°C
Veter: 20.9 km/h
Torek
Oblačno
16.3°C / 5.1°C
Veter: 10.7 km/h
Sreda
Oblačno
17.5°C / 3.5°C
Veter: 19.8 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!