X
NED
14°
PON
14°
TOR
17°
Vnesi kodo za adwords...
Po hidrološkem opozorilu Agencije Republike Slovenije za okolje so porečja Krke, Save in Sotle obarvana z rumeno stopnjo nevarnosti. Kolpa je v oranžnem, dve porečji tudi v rdečem.
Vnesi kodo za adwords...

Hidroalarm, 16. september 2022

LJUBLJANA Na Agenciji Republike Slovenije za okolje pravijo, da sta reki Gradaščica in Poljanska Sora v zgornjem toku močno narasli in poplavljata. Trenutno se je njuno naraščanje prehodno ustalilo, vendar lahko dopoldan in sredi dneva ob ponovni krepitvi padavin še narasteta. Poplavljene površine se lahko še povečajo, možne so poplave v večjem obsegu.

Mogoča razlivanja hudournikov

Preko dneva bo poplavljala tudi Kolpa in posamezni pritoki Ljubljanice. Razlivanja manjših vodotokov in hudournikov so mogoča tudi v Idrijsko-Cerkljanskem hribovju ter na večjem območju osrednje in deloma južne Slovenije.

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Nedelja
Padavine
13.5°C / 5.1°C
Veter: 18.9 km/h
Ponedeljek
Padavine
13.9°C / 4.5°C
Veter: 11.8 km/h
Torek
Megla
16.7°C / 2.4°C
Veter: 10.7 km/h
Sreda
Dež
18.9°C / 4°C
Veter: 20.5 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!