X
SOB
13°
NED
13°
PON
14°
Vnesi kodo za adwords...
Okrevanje po nesreči je trajalo več mesecev.
Vnesi kodo za adwords...

Miran Rudan se je 4. avgusta spomnil hude prometne nesreče, ki jo je doživel leta 1999. »26 let nazaj bi se lahko zame končalo popolnoma drugače… A takrat je imel nekdo drugačne načrte z mano. Zato lahko tudi 4. avgusta praznujem svoj ‘podarjen’ rojstni dan…,« je zapisal na družabnih omrežjih naš posavski junak. Dodal je tudi kraj: Portorož in datum: 4. 8. 1999.

Na njegov zapis so se odzvali njegovi številni oboževalci. »Spomnim se tega dne in bilo me je strah za vaše življenje. Spomnim se pa tudi, ko sem vas enkrat vprašal kdaj boste zopet peli v Rendez vous ste mi odgovorili morda v drugem življenju. Tako je tudi bilo. Veliko sreče vam želim,« je naprimer zapisal eden izmed njih.

Vnesi kodo za adwords...
malice v posavju 1
Sobota
Dež
12.5°C / 2.8°C
Veter: 16.2 km/h
Nedelja
Oblačno
13.2°C / 5.5°C
Veter: 17.4 km/h
Ponedeljek
Padavine
13.8°C / 3.7°C
Veter: 12.9 km/h
Torek
Megla
15.5°C / 2.3°C
Veter: 15.5 km/h

Kamere v Posavju

  • kostak nek fakulteta za energetiko logo siv 1 avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!