V Posavju 18.1° C Sreda, 1. 2024
25.07.2023
21:15
Celulozarja Nejc in Tin na Ravnah na stopničkah
Člana Plavalnega kluba Celulozar Krško sta minuli vikend uspešno sodelovala na državnem prvenstvu na Ravnah na Koroškem.

Nejc in Tin na Ravnah na stopničkah

V soboto in nedeljo je na Ravnah na Koroškem potekalo moštveno in posamično prvenstvo v plavanju za dečke in deklice, katerega sta se udeležila tudi dva plavalca Plavalnega kluba Celulozar Krško.

Tin na 100m delfin, Nejc na 1500 m prosto

Tin Babič se je v mlajšem letniku zavihtel na stopničke s tretjim mestom v disciplini 100m delfin, prav tako pa se je v mlajšem letniku na stopničke uvrstil tudi Nejc Kranjc, ki je bil tretji v najdaljši disciplini 1500m prosto.Tin se je v B finale uvrstil tudi na 100m hrtbno, v dveh B finalih je plaval tudi Nejc v disciplinah 400 in 200 metrov prosto.

Zdaj na zaslužene počitnice

S tem državnim prvenstvom se je zaključila sezona za dečke in deklice, ki se sedaj podajajo na zaslužene počitnice.

Fotogalerija (Foto: Plavalni klub Celulozar Krško):