01.08.2023
19:22
Ruedl, Đapo
Grafika: ePosavje.com
Nogometaši v 1. slovenski nogometni ligi so minuli vikend odigrali srečanja 2. kroga, posavska nogometaša v dresu Kopra in Domžal sta vpisala prvoligaška prvenca.

Ruedl in Đapo vpisala prva zadetka

V 2. krogu 1. slovenske nogometne lige sta Brežičana Andraž Ruedl in Jan Đapo vpisala svoja nogometna prvenca v prvoligaški druščini. Ruedl je bil uspešen v 38. minuti tekme na Bonifiki med Koprom in Kalcer Radomljami, z rezultatom 1:0 se je srečanje teh dveh ekip tudi končalo. Đapo je svojem novem klubu prinesel točko po zadetku v 48. minuti.

V enajsterici kroga

Brežičana sta se z uspešnima predstavama uvrstila v enajsterico 2. kroga Prve lige Telemach. V naslednjem krogu bo Ruedl s Koprčani gostoval pri Aluminiju, Đapo bo v soboto, 5. avgusta, igral v Krškem, kjer bo na sporedu tekma med Rogaško in Domžalami.

Koper : Radomlje

Domžale : Bravo