X
Ni podatkov za vreme
NEKtemperatura 20,4 °Cvlažnost 56,5 %veter 3,56 m/stlak 991 mbarstopnja doze 90,0 nSv/h
SAVA66,7 m³/s pretoktemperatura 16,0 °CKRŠKOtemperatura 20,4 °Cvlažnost 58,7 %veter 4,70 m/sstopnja doze 66,2 nSv/h
Vnesi kodo za adwords...
Policisti ob tem pozivajo vse, ki bi kar koli vedeli o poteku prometne nesreče oziroma o vozniku neznanega vozila.
Vnesi kodo za adwords...

Policisti Policijske uprave Novo mesto so posredovali v 86 interventnih primerih in na številko 113 prejeli 475 klicev. Obravnavali so prometno nesrečo, v kateri se je udeleženka lažje poškodovala in 8 prometnih nesreč, v katerih je nastala premoženjska škoda.

Zbil peško in odpeljal

Malo pred 21. uro so bili policisti obveščeni o prometni nesreči v naselju Polipa, v kateri je neznani voznik trčil v peško in odpeljal, ne da bi ji nudil pomoč. »Prometni policisti so opravili ogled kraja prometne nesreče in ugotovili, da je neznani voznik vozil iz smeri Smednika proti Raki in v naselju Podlipa zaradi vožnje preblizu desnega roba vozišča trčil v peško, jo poškodoval in odpeljal naprej, ne da bi ji nudil pomoč. Peška je hodila po pravi strani vozišča in bila opremljena z lučko in odsevnikom. V trčenju je bila peška lažje poškodovana. Policisti nadaljujejo z intenzivno preiskavo v cilju izsleditve neznanega voznika,« sporočajo s PU Novo mesto.

 

Vnesi kodo za adwords...

Kamere v Posavju

  • kostak

     

    nek

     

    fakulteta za energetiko logo siv 1

     

    avtoline

O nas

 

Spletno mesto ePosavje združuje vse Posavce od blizu in daleč. Bi želeli objaviti novico, zapis, fotografije? Pišite nam na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled..

Elektronski medij ePosavje je vpisan v razvid medijev, ki ga vodi Ministrstvo za kulturo, pod zaporedno številko 1243.

 

Poiščite nas tudi na

 

 IN YT X

Imate zanimivo vsebino za objavo?

Pišite nam!