V Posavju 17.9° C Sobota, 27. 2024
04.09.2023
14:24
NK Brežice
V 3. krogu 3. slovenske nogometne lige vzhod so Krčani v soboto igrali na domačem igrišču, Brežičani so v nedeljo gostovali v Šmartnem ob Paki.

Brežičani zmagali v Šmartnem, Krčani doma remizirali

NK Krško : Podvinci 1:1

Krčani so v nedeljo na domačem Stadionu Matije Gubca odigrali 1:1 z ekipo Podvincev. Goste je v 29. minuti v vodstvo popeljal David Šmrček, v 55. minuti je končnih - kot se je izkazalo pozneje - 1:1 zadel Žiga Jurečič. Po treh tekmah so Krčani s štirimi točkami na 7. mestu lestvice, naslednjo soboto gostujejo pri ekipi Premium Dobrovce.

Šmartno 1928 : Brežice 1919 Terme Čatež 0:3

Brežičani so v nedeljo gostovali v Šmartnem ob Paki in zmago potrdili v drugi polovici drugega polčasa. Najprej je bil v 70. minuti uspešen Nikola Regović, v 83. minuti je na 2:0 povišal Patrik Regović, zmago je dve minuti pozneje potrdil Miklos Barnabas Tanyi. V soboto bodo Brežičani gostovali v Ljutomerju.