V Posavju 8.6° C Sobota, 27. 2024
18.10.2022
19:02
Karate klub Radeče v Šenčurju
V soboto je v Šenčurju potekalo 3. državno karate pokalno tekmovanje Karate zveze Slovenije.

Na karate tekmovanju do treh visokih uvrstitev

ŠENČUR Na tekmovanju je tekmovalo 376 izvrstnih karateistov, 52 karate klubov Slovenije, med katerimi so bili tudi člani Karate kluba Radeče. Iz ekipe Karate kluba Radeče so tokrat tekmovali izbrani tekmovalci in sicer: Lili Kramar, Neža Žlajpah, Emilija Sigmund, Vili Kramar in Alja Kramar. "Prav vsi tekmovalci so se izvrstno izkazali, na kar smo zelo ponosni. Domov pa so nekateri od njih prišli tudi z visokimi uvrstitvami," so sporočili iz Karate klub Radeče.

Dve drugi mesti

Emilija Sigmund je osvojila 2. mesto v kategoriji kata malčice, druga je bila tudi ekipa malčic v sestavi Neža Žlajpah, Alja Kramar in Emilija Sigmund. Alja Kramar je v kategoriji kata najmlajše zasedla 5. mesto. "Odlično sta se po lestvici navzgor v svojih skupinah povzpenjala tudi Lili in Vili Kramar, ki pa jima je tokrat manjkalo nekaj tekmovalne sreče v naslednjih krogih," še dodajajo.

Fotogalerija (Foto: Karate klub Radeče):