V Posavju 10.7° C Sobota, 27. 2024
22.05.2023
21:38
ŠD Plavalček v Zadru
V soboto, 20. maja 2023, je v Zadru potekalo Odprto prvenstvo v plavanju za invalide, tekmovali so športniki invalidi iz Hrvaške, Bosne in Slovenije. Med njimi je bilo zelo uspešnih tudi 7 Plavalčkov.

Plavalčki na mitingu v Zadru

KRŠKO V Zadru se je najbolje izkazal Tilen Mijoković, ki je osvojil 4 zlate kolajne na 100m mešano, 100m prsno, 50m prsno in 100m prosto (klasa S13). Maj Režman je osvojil dve zlati na 100m prsno in 50m delfin ter srebrno kolajno na 50m prsno (klasa SB14). Rok Slapšak je osvojil dve bronasti kolajni na 50m delfin in 100m prsno (klasa C21). Miha Pavlič je osvojil zlato kolajno na 50m prsno (klasa SB14). Larisa Žibert je osvojila bronasto kolajno na 100m prsno (klasa SB14). Maja Bartolj je bila četrta na 50m hrbtno in 100m prosto (klasa S14), Andrej Bibič pa je osvojil 8. mesto na 100m prsno (klasa SB14).

Fotogalerija (Foto: ŠD Plavalček):