V Posavju 3° C Petek, 26. 2024
14.09.2019
10:01
Začela se je nova sezona 1. slovenske malonogometne lige. Sevničani so sezono odprli v domači dvoorani in premagali ekipo Litije. Za domače so zadeli Krnc, Račič in Drobne.

Sevničani sezono začeli z zmago

Dvakrat zaostajali, na koncu so se veselili prvih točk

V prvi tekmi večera so sevniški malonogometaši s 3:2 (0:1) premagali ekipo Litije. Gledalci so v prvem polčasu videli le en zadetek, pa še tega v domači mreži, ko je v 8. minuti Govekarja premagal Širok. Krnc je v drugi minuti nadaljevanja izenačil na 1:1, Jurić je goste v 29. minuti znova popeljal v vodstvo, a se Sevničani niso predali in v 33. minuti izenačili prek Račiča, v 38. minuti pa je za zmago zadel Drobne.

Kako so se končala ostala srečanja?

V preostalih tekmah prvega kroga je ekipa KMN Bronx Škofije s 3:2 premagala ekipo KMN Oplast Kobarid, Siliki in Stripy sta se razšla z delitvijo točk in rezultatom 1.1, Dobovec Pivovarna Kozel pa je s 6:2 premagala KMN Tomaž Šic Bar.