V Posavju 21.2° C Nedelja, 28. 2024
06.12.2021
12:14
Dobovčani sezono začeli z zmago
V 11. krogu 1. slovenske rokometne lige so dobovski rokometaši zabeležili četrto letošnjo zmago, z 32:30 (16:14) so premagali na lestvici četrtouvrščeno ekipo Ribnice.

Dobovčani premagali Ribnico

BREŽICE Dobovski rokometaši so v soboto v domači dvorani gostili ekipo Ribnice in prišli do četrte letošnje zmage.

S serijo 4:0 iz zaostanka v prednost

Prve minute srečanja so pripadle domačinom, v 11. minuti so prvič povedli z dvema zadetkoma prednosti, osem minut pozneje so s takšno razliko prvič povedli gostje. V 24. minuti sta Šafranko in Dragan poskrbela za novo vodstvo domačinom, gostujoči trener je po domači seriji 3:0 vzel minuto odmora, a so domači v naslednjem napadu spet pobegnili na dva zadetka prednosti. S takšno prednostjo in rezultatom 16:14 se je prvi polčas tudi končal.

V drugem del najvišja prednost +4

V drugem delu so v 43. minuti po zadetku Mlakarja Dobovčani vodili s štirimi zadetki (24:20) in prednost dveh - treh zadetkov obdržali vse do zadnjega piska sirene. Srečanje se je nato končalo z rezultatom 32:30.

RK Dobova : RD Riko Ribnica
32:30 (16:14)