V Posavju 13.7° C Petek, 26. 2024
03.10.2022
12:35
NK Krško
Krški nogometaši so v 10. krogu 2. slovenske nogometne s tretjo letošnjo zmago in pod vodstvom novega trenerja splezali z dna drugoligaške lestvice.

Vitanest Bilje : NK Krško
3:5 (2:2)

Semafor:

• 1:0 - 13. min. - Susso (Vitanest Bilje)
  • 1:1 - 14. min. - Gordić (NK Krško)
  • 1:2 - 20. min. - Predanič (NK Krško)
  • 2:2 - 24. min. - Kladar (Vitanest Bilje)
  • 2:3 - 58. min. - Hanžek (NK Krško)
  • 2:4 - 69. min. - Lovrič (NK Krško)
  • 3:4 - 83. min. - Štrukelj (Vitanest Bilje)
  • 3:5 - 92. min. - Hanžek (NK Krško)

Vitanest Bilje:
Nabergoj, Kladar, Da. Jalinous, Erniša, Doplihar (od 73. Vallocchia), Koron (od 58. Žejen), Slavec, Humar, Bizjak Batistič (od 46. Štrukelj), Do. Jalinous (od 52. Pori), Susso.

NK Krško:
Goričar (do 46. Ribič), Lesjak, Predanič, Hanžek, Antunović (od 93. Brdik), Olamba, Lovrić (od 83. Barišić), Petrak, Arapović, Marinić, Gordić (od 93. Regović).

Tretja letošnja zmaga

BILJE Krški nogometaši so v 10. krogu 2. slovenske nogometne lige zabeležili tretjo letošnjo zmago. In tokrat pod vodstvom novega trenerja, Nebiha Zenelija, je razvidno iz zapisnika srečanja. V 13. minuti so sicer povedli domačini, minuto pozneje je izenačil Gordić, šest minut kasneje pa so Krčani že vodili po zadetku Predaniča. V 24. minuti je rezultat polčasa postavil Kladar.

Dve enajstmetrovki, rdeči karton in zmaga

Tudi v drugem delu gledalci niso dolgo čakali na zadetek, v 58. minuti je z enajstmetrovke domačega vratarja Nabergoja premagal krški kapetan Hanžek. V 69. minuti je na 4:2 povišal Lovrić, štiri minute pozneje pa je bil pri Krčanih zaradi drugega rumenega kartona izključen Arapović. Domači so v 83. minuti znižali rezultat z zadetkom Štruklja, končni rezultat srečanja pa je v drugi minuti sodniškega dodatka, drugič z enajstmetrovke, postavil Hanžek.

Z 11 točkami na 10. mestu lestvice

S tekmo manj Krčani na lestvici z 11 točkami zasedajo 10. mesto, v soboto v Krško prihaja ekipa ajdovskega Primorja.