Torek, 19. marec 2024
02.12.2021
15:35
RK Krško, člani
Krški rokometaši so se iz Izole vrnili veselih obrazov in z deveto letošnjo zmago. Zdaj so z dvema točkama prednosti pred Primorci Krčani samo na vrhu lestvice 1. B slovenske rokometne lige.

RD Butan Plin Izola : RK Krško
23:33 (9:14)

RD Butan Plin Izola:
Jurič 2, Brumen 1, Bekrič 1, Kocjančič, Smej 1, Čikotić, Poberaj 1, Gašperič 1, König, Nikolić 1, Čolić 7, Dugajlić 3, Stopar 3, Dolenc, Jeseničnik 2, Štavar.

RK Krško:
Jazbec, Škafar 2, Sintič 9, Sobotič 5, Romih 2, Glaser 7, Pajič, Baznik 1, Resnik 1, Švalj 4, Kozole, Žitnik, Šibanc 2.

RD Butan Plin Izola 4(2), RK Krško 5(4)

RD Butan Plin Izola 6 minut, RK Krško 8 minut.

Deveta zaporedna zmaga

Krčani so v Izoli prišli še do devete letošnje zmage, ko so v derbiju dosedanjega dela lige v Izoli s 23:33 (9:14) premagali domačine, drugouvrščene na lestvici. Krčani so že od prve minute pokazali, da na Primorsko niso prišli le na obisk, v 12. minuti so po zadetku Šibanca vodili s 6:1, prav takšna razlika pa je bila tudi ob koncu polčasa - končal se je z rezultatom 9:14.

V drugem delu prednost še le navzgor

V drugem delu je prednost še naraščala in v 47. minuti so vodili že z enajstimi zadetki, ko je bilo 13:24, tri minute pred koncem pa je bilo tudi +12. Srečanje se je nato končalo z rezultatom 23:33.