V Posavju 11.2° C Sobota, 27. 2024
13.11.2023
06:52
KBV Pon-do Kwan Zagorje je v soboto v sodelovanju s Kickboxing zvezo Slovenije organiziral že 37. Mednarodni Grand Prix Kickboxing turnir Slovenija open, ki se ga je udeležilo 568 tekmovalcev.

6 medalj za sevniške kickboksarje

KBV Pon-do Kwan Zagorje je v soboto v sodelovanju s Kickboxing zvezo Slovenije organiziral že 37. Mednarodni Grand Prix Kickboxing turnir Slovenija open, ki se ga je udeležilo 568 tekmovalcev iz 71 klubov iz sedmih držav. "Na tem najstarejšem prestižnem kickboxing turnirju v Evropi, ki je v koledarju svetovne WAKO organizacije, smo letos uspeli iztržiti celo 6 medalj, eno zlato, eno srebrno in štiri bronaste. Osvojili smo še pet odličnih 5.mest. V ekipi je bilo tudi nekaj posameznikov, ki so debitirali v kickboxingu. Zato je uspeh teh mladih kickboksarjev še toliko večji in pomembnejši za naš klub. Najboljši posameznik pa je bil ponovno Marko Ristić, ki je v članski konkurenci v disciplini Kick light -94 kg osvojil 1.mesto. Ne smemo prezreti tudi ostalih naših borcev, ki so s svojimi srčnimi borbami opozorili nase, da so se kvalificirali v polfinale in finale".

Vzporedno s tekmovanjem v PF, LC in KL je potekal še preizkus v e-kickboxingu, kjer so bili zelo blizu zmage Jaka Županec, Anže Kermc in Urh Oset. Na koncu so se zadovoljili z bronasto in dvema srebrnima medaljama. Vsem iskrene čestitke za odlične borbe in osvojena mesta!

Vodstvo kluba se za izkazano pomoč zahvaljuje Občini Sevnica za sofinanciranje izvajanja letnega programa športa.

Fotogalerija (Foto: KBV Sevnica):