V Posavju 16.1° C Sobota, 27. 2024
11.12.2023
09:21
Iz Fight Cluba Shony z velikim veseljem poročajo o izjemnem uspehu taekwondoistov, ki so v soboto, 9. decembra 2023, nastopili na močnem mednarodnem tekmovanju 21. Adidas Maksimir Kup v Zagrebu.

Taekwondoisti na mednarodnem tekmovanju v Zagrebu

Iz Fight Cluba Shony z velikim veseljem poročajo o izjemnem uspehu taekwondoistov, ki so v soboto, 9. decembra 2023, nastopili na močnem mednarodnem tekmovanju 21. Adidas Maksimir Kup v Zagrebu. "V konkurenci 348 tekmovalcev iz 39 klubov iz petih držav smo si v borbah izborili kar 10 finalnih borb, osvojili 5 zlatih, 5 srebrnih in 2 bronasti medalji in v skupnem seštevku zasedli 2. mesto. Zaostali smo le za organizatorji in osvojili še tri medalje v kicku. Izpostaviti želimo predvsem nežnejši spol (Evita in Amelia Koritnik, Donna Vaš, Leni Bizjak, Tia Libenšek, Iva Glogovšek), ki so v 11 dvobojih kar devetkrat premagale svoje nasprotnice in vnovič dokazale, da se v klubu razvija izjemna generacija olimpijskega taekwondoja. Odlično so se odrezali tudi fantje, skupno pa smo se iz tekmovanja vrnili s kar 15 medaljami," so sporočili iz Fight Cluba Shony.

Skupna razvrstitev vseh klubov: Srebro

"Na naše otročke smo izjemno ponosni, že naslednjo nedeljo pa bomo koledarsko leto zaključili v Samoboru, ko bomo nastopili na mednarodnem turnirju Jastreb Kup, kjer bodo svoj tekmovalni krst doživeli tudi naši najmlajši, novovpisani taekwondoisti.

Iskrena hvala vsem, ki nas podpirate in seveda staršem, ki stojijo ob strani na športni poti svojih otrok," so še dodali v Fight Clubu Shony.